BK-VLCI ošetření členů

Společným cílem klubu a fyzioterapeutky je v první fázi především informovat a vzdělávat trenéry i rodiče, aby vnímali péči o tělo dětí jako důležitou součást sportovního života dítěte.

Při jednotlivých konzultacích je pak preferovaná ta forma spolupráce a cvičení, které působí preventivně a mají dlouhodobý efekt směrem ke zdraví a zdravému vývoji a růstu dítěte. 

Až na pomyslné třetí úrovni jsou odborné zásahy a cvičení s fyzioterapeutkou, které mají řešit akutní či dlouhodobé problémy dětí – sportovců.

I tato péče je ovšem potřeba a proto je její zajištění ze strany klubu součástí sportovní programu BK VLCI Žďár.   

JAK VYUŽÍT SLUŽEB FYZIOTERAPEUTKY?

  • Členové klubu mohou využít přednostní objednání a zvýhodněné podmínky, za kterých jim bude fyzioterapeutická péče poskytnuta.
  • Podmínkou při prvním objednání ke konzultaci / cvičení je žádost zaslaná hlavním trenérem týmu a následná rezervace termínu vyšetření v rezervační systému.
  • Při akutních situacích je možno využít i telefonického objednání (opět po zaslání žádosti trenérem)
  • Rodiče a hlavní trenéři jednotlivých týmů tak společně řeší akutní či dlouhodobý problém společně a mají podrobné informace o průběhu cvičení nebo léčby. Společně s dítětem spolupracují v tomto pomyslném trojúhelníku nejen na odstranění problému, ale i na prevenci jeho případného opakování. 

Rezervace termínu: